[slideshow id=138 w=600 h=400 ]
Da var det blitt min (Åsmund) tur til å stå for den ærefulle oppgaven det er å skrive denne ukas blogg, og det ble selvfølgelig en uke der det var ekstrem nyhetstørke. Nuvel..
Vi har nå hatt to uker med kampsport og man kan virkelig se at folk begynner å få det til. Vi har også fått mye ros fra mester An. Denne uken fikk både Animasjon og Sør-Amerika prøvd seg på kinesisk kung fu, og det virker som om det falt i god smak også blant dem.
![]() |
![]() |
På fredagen hadde quizgruppa laget en flott quiz, og vi hadde et fantastisk oppmøte der med nesten 60 elever! Det var god stemning som bare ble bedre av at det var sjokoladekake og saft til alle som møtte opp.
På lørdagen sto Sumin og Haibiao for et interessant seminar om Tibet, der fikk vi vite mer om musikk og kultur samt det politiske forholdet mellom Kina og Tibet.
![]() |
![]() |
![]() |
Senere på lørdagen hadde afrikaklassen elevkveld der temaet var barnebursdag (vi feiret bursdagen til sjiraffmaskoten Pelle), etter en god middag (pizza!) ble det underholdning i pæsstuggo med diverse barneleker og annet morsomt.
![]() |
![]() |
![]() |
-Åsmund